| Označení: | NL0224 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x27x10 cm
Umělá větev cesmíny ve stříbrném provedení je skvělým doplňkem pro vánoční výzdobu. Její lesklé lístky a drobné plody dodají aranžím slavnostní nádech a vytvoří elegantní kontrast k zeleným či červeným dekoracím. Vhodná pro zdobení stolů, věnců i svátečních kytic.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 12.0000 kg |
| Hmotnost | 12.0000 kg |
| Rozměry | 10x27x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Cesmína |