| Označení: | NL0223 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x75x7 cm
Umělá větev bodláku ve stříbrné barvě je elegantním doplňkem pro vánoční, případně i celoroční výzdobu. Její detailně propracované květy a stonek dodají dekoracím jemný lesk a působivý kontrast k zeleným či barevným prvkům. Skvěle se hodí do svátečních výzdob i moderních interiérových aranží.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Rozměry | 22x75x7 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Bodlák |