| Označení: | NL0222 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x60x10 cm
Umělá větev se špičatými lístky ve stříbrném provedení vnese do vaší výzdoby elegantní a slavnostní atmosféru. Exotický vzhled této rostliny dává vánočním aranžím nevšední šmrnc, a přitom dokonale ladí s dalšími svátečními dekoracemi. Skvělá volba pro ozdobení věnců, svícnů či stolních aranží.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 47.0000 kg |
| Hmotnost | 47.0000 kg |
| Rozměry | 14x60x10 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Ostatní |