| Označení: | NL0221 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x65x12 cm
Umělá dekorační větev čajovníku v elegantním stříbrném provedení přináší netradiční pojetí této exotické rostliny ve vánočním stylu. Jemné lístky ve slavnostním odstínu dodají vašemu aranžmá luxusní a nevšední nádech. Skvělá volba pro výzdobu stolů, věnců či svátečních aranží.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Rozměry | 15x65x12 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Ostatní |