| Označení: | NL0214 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x55x18 cm
Umělá hortenzie s modrými okvětními lístky působí jako čerstvě utržená ze zahrádky. Krásná podzimní květina, která nikdy neuvadne ani neopadá, a tak vám bude dělat radost dlouhé roky. Skvělá do aranží i jako samostatná dekorace v krásné, elegantní váze.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Rozměry | 18x55x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 55.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Modrá |
| Druh rostliny | Hortenzie |