| Označení: | NL0213 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x70x10 cm
Umělá větev s jemně zasněženým listím v bílé barvě vnese do vašeho domova kouzlo zimy. Nikdy neuvadne ani neopadá, a tak vám bude dělat radost sezónu za sezónou, jako by byla právě čerstvě utržená. Skvělá přízdoba pro vánoční aranžmá.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 20x70x10 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Eukalyptus |