| Označení: | NL0210 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x65x15 cm
Umělá větev magnolie s jemně zasněženými růžovými květy přinese do vašeho domova kouzlo zimní elegance. Je ideální pro vánoční aranžmá i zimní dekorace, kde působí křehce a přirozeně jako květina zachycená v mrazivém objetí. Nikdy neuvadne a zůstane krásná po celou sezónu i mnoho dalších.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Rozměry | 20x65x15 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Magnolie |