| Označení: | NL0173 MIX |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x20x170 cm
Prostřete své oblíbené prostory podzimním kouzlem s naší umělou girlandou z javorových listů. Najdete tu mix tří typicky podzimních barev, jako je oranžová, červená a žlutá, které dodají vašim prostorům hřejivý a živý vzhled. S touto krásnou umělou girlandou můžete snadno vytvořit úchvatné podzimní aranžmá, kdekoli budete chtít.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 20x20x170 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 170.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Hmotnost - netto | 0.0420 kg |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Javor |