| Označení: | MT758 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x10x6 cm
Tento malebný keramický domeček vytvoří kouzelnou atmosféru díky svému zpracování i zabudovanému LED osvětlení uvnitř. Červené stěny, bílá okna a oranžovo-okrová střecha dělají z této dekorace krásný doplněk pro podzimní i zimní večery. Ideální pro vytvoření hřejivého koutku ve vašem domově s možností vytvoření neodolatelného světelného efektu.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Rozměry | 9x10x6 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Podzim |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Červená |