| Označení: | 8095V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 299 Kč 7 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90 x 40 x 80 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz 2 zásuvky s kovovými pojezdy, 2 plné dveře, 1 police vhodný doplněk nástavec 8096V
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 90 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 52 × 14 × 92 cm) |
| Barva | voskováno |