| Označení: | GD-406 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 261 Kč 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
91x81x29 cm
Prostorný botník značky Autronic nabízí elegantní a praktické řešení pro uskladnění obuvi. Černá kovová konstrukce s čtyřmi policemi pojme velké množství párů bot, takže je ideální i pro větší domácnosti. Díky otevřenému designu je obuv snadno přístupná a dobře větraná. Botník je stabilní, lehký a snadno přemístitelný, což ho činí vhodným doplňkem do předsíně, šatny či garáže.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Rozměry | 91x81x29 cm |
| Šířka | 91.0000 cm |
| Výška | 81.0000 cm |
| Hloubka | 29.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 16.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | Kov |
| Hmotnost - netto | 1.7000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.7500 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 95,5x38,5x20 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Botník |