| Označení: | 206261D |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 599 Kč 8 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 41 x 85 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení dub čtyři zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozměry | 80 x 41 x 85 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 15 × 86 cm) |
| Barva | lakováno, dub |