| Označení: | YQW0216 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x8x8 cm
Elegantní skleněná vánoční ozdoba v kulatém tvaru a zeleném odstínu. Jedná se o mix tří různých vzorů umocňující variabilitu při zdobení, což dekoracím přidává na estetickém dojmu. Uvedená cena je za 1 kus, přičemž balení obsahuje 12 ozdob, tedy od každého vzoru po čtyřech kusech. Krásná a stylová závěsná dekorace pro vánoční výzdobu stromečku, případně vhodná na pověšení kdekoli jinde v interiéru.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 8x8x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 0.0630 kg |
| Hmotnost - brutto | 0.0000 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |