| Označení: | UKF004 OR-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 440 Kč 489Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x50x20 cm
Ozdobte své prostory s naším umělým věncem o průměru 50 cm, který spojuje krásu eukalyptu a javorových listů v příjemných odstínech oranžové a zelené. Tato unikátní dekorace není jen vizuálně působivá, ale je také všestranná. Umístěte ji na dveře, stůl nebo stěnu pro okamžitý nádech elegance. Navíc je vhodná i pro pietní místa, kde může sloužit jako vyjádření úcty a lásky k těm, kteří už nejsou mezi námi. Tento umělý věnec je nejen krásnou dekorací, ale i symbolickým prvkem, který přináší klid, krásu a vzpomínky do každého prostoru.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 50x50x20 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Průměr | 50.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Pieta |
| Barva | Oranžová |
40x40x15 cm
40x40x15 cm