| Označení: | KUW012 PINK-CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 135 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x74x25 cm
Umělá řezaná pivoňka s bohatými rožovo-krémovými květy a jemnými poupaty vypadá jako právě natrhaná ze zahrady. Realisticky zpracovaný stonek s lístky dodává rostlince přirozený vzhled, díky kterému krásně vynikne samostatně ve váze, ale může být součástí i větších květinových kompozic. Nadčasová dekorace, která si uchová svou krásu napořád a vnese do interiéru i venkovních prostor nádech romantiky.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Rozměry | 30x74x25 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 74.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Pivoňka |