| Označení: | KUL022 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x68x17 cm
Umělá větvička bodláku v růžové barvě přináší podzimní nádech, který je zároveň skvělým doplňkem pro celoroční aranžmá. Díky své trvanlivosti zůstane krásná po celý rok, ať už ji použijete do sváteční výzdoby nebo každodenní dekorace.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 19x68x17 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 68.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Bodlák |