| Označení: | KUL006 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x63x13 cm
Umělý tungovník v červené barvě s jemnými okvětními lístky je elegantní a trvanlivou rostlinnou přízdobou. Tato umělá rostlina přináší do interiéru sofistikovanou krásu a je skvělým doplňkem do různých aranží, která zůstane stále stejně krásná prakticky na věky.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 24x63x13 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 63.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Tungovník |