| Označení: | FUP541 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x17x8 cm
Elegantní kovový svícen v bílé barvě, vysoký 17 cm, je uzpůsoben pro vložení kónické svíčky. Díky své hmotnosti a rozšířenému podstavci je zajištěna jeho stabilita. Skvěle svým zpracováním a jemným odstínem doplní sváteční stůl při Vánocích, svatbách i jiných slavnostních chvílích.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Rozměry | 8x17x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Bílá |