| Označení: | 126228 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 9 299 Kč 16 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
169 x 227 x 74 cm
barevné provedení dub Kronberg čelo postele slouží jako knihovna, 3 velké úložné zásuvky s kovovými pojezdy, výška sedu cca 51 cm cena bez roštu a matrace, doporučený rozměr matrace 160 × 200 × 16 cm nebo 2 kusy 80 × 200 × 16 cm k posteli je nutné použít samonosný rošt v rámu 160 × 200 cm k této posteli NELZE použít samonosný rošt v rámu AMERIKA 7155 maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 83 kg |
| Rozměry | 169 x 227 x 74 cm |
| Šířka | 169 cm |
| Výška | 74 cm |
| Hloubka | 227 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 75 × 7 × 177 cm, 26 × 14 × 217 cm) |
| Barva | dub Kronberg |