| Označení: | DA214 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x3x12 cm
Dřevěný obdélníkový tác v přírodní barvě je skvělým doplňkem pro váš domov. Díky svému univerzálnímu tvaru a přirozenému vzhledu se hodí pro vystavení drobných dekorací, svíček nebo jiných ozdob, které chcete mít na očích. Tento tác vám umožní snadno změnit styl a atmosféru podle sezóny nebo nálady. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 35x3x12 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.0000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 40.0000 |
| Barva | Přírodní |