| Označení: | BSO2009-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 243 Kč 270Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x18x18 cm
Betonový obal na květiny v šedo-měděných barevných tónech je zdoben svislými hranami a kulatými ozdobnými prohlubněmi po celém obvodu. Tento působivý design dodává výrobku jedinečný vánoční vzhled. Je pevný a odolný, takže poskytne rostlinám pevný a stabilní základ.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2330.0000 kg |
| Hmotnost | 2330.0000 kg |
| Rozměry | 18x18x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Zlatá |