| Označení: | TV-4092 BR3 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 6 921 Kč 7 690Kč |
| Množství: | — |
89x105x98 cm
Luxusní polohovací křeslo značky Autronic přináší maximální pohodlí a moderní design. Potah z látky ve vintage stylu v hnědém odstínu je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Díky manuálnímu ovládání snadno nastavíte polohu křesla podle svých potřeb – ideální pro relaxaci i odpočinek. Polstrované područky a ergonomický sedák zajišťují dokonalý komfort. Stabilní kovová konstrukce a robustní provedení slibují dlouhou životnost. Toto stylové křeslo skvěle doplní váš obývací pokoj nebo pracovnu a poskytne jedinečný zážitek z relaxace.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 34 kg |
| Rozměry | 89x105x98 cm |
| Šířka | 89.0000 cm |
| Výška | 105.0000 cm |
| Hloubka | 98.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 48.0000 |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hloubka sedu | 52.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál nohou | Kov |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ano |
| Hmotnost - netto | 34.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 36.0000 kg |
| Výška područek | 65 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 66x88x76 |
| Šířka područek | 22.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Funkce | Polohovací |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Polohovací |
| Otočná | Ne |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Manuální ovládání |
89x105x98 cm
89x105x98 cm