| Označení: | 304146 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 2 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
104 x 30 x 50 cm
barevné provedení dub Sonoma polstrovaný sedák, deset polic potah sedáku kůže – imitace, barevné provedení hnědá větší police (š/h/v) 24,2 × 29 × 21 cm menší police (š/h/v) 24,2 × 29 × 13,8 cm doporučená nosnost 200 kg
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry | 104 x 30 x 50 cm |
| Šířka | 104 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | dub Sonoma |