| Označení: | DCH-D1330 BK2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 591 Kč 3 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
61x90x68 cm
Elegantní jídelní židle značky Autronic v industriálním stylu přináší maximální pohodlí a moderní design. Čalounění z hladké látky v antracitovém odstínu je nejen stylové, ale i příjemné na dotek. Stabilní kovová podnož v černé barvě dodává židli pevnost a odolnost. Díky otočnému 360° mechanismu nabízí vysokou flexibilitu a komfort při sezení. Pohodlné područky a ergonomicky tvarovaný sedák z PU pěny zajišťují optimální oporu těla. Perfektní volba pro stylové a funkční jídelní prostory.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 12.25 kg |
| Rozměry | 61x90x68 cm |
| Šířka | 61.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 68.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 43.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 12.2500 kg |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Výška područek | 67 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 76,5x52,5x66,5 |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Otočná 360° vratný mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Otočná 360° s vratným mechanismem |
| Otočná | Ano |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |