| Označení: | UKC605 YEL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x52x30 cm
Umělá kytice narcisů ve žluté barvě přináší svěží jarní náladu do každého prostoru. Veselé květy působí přirozeně a rozzáří vázu i celou dekoraci. Skvělá volba pro trvalou výzdobu bez starostí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Rozměry | 30x52x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 52.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 60.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Narcis |