| Označení: | UKC600 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x93x15 cm
Rozjasněte svůj interiér umělou větví zlatého deště s jemnými žlutými květy. Díky výšce 93 cm krásně vynikne samostatně i v kombinaci s dalšími jarními dekoracemi. Neopadá, neuvadne, takže budeme mít radost z krásných květů po celý rok.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 30x93x15 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 93.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Zlatý déšť |