| Označení: | 8169K |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 799 Kč 15 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
231 x 58 x 50 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz nástavec pro skříň 8069K
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 35 kg |
| Rozměry | 231 x 58 x 50 cm |
| Šířka | 231 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 61 × 9 × 232 cm) |
| Barva | lakováno,kovové úchytky |