| Označení: | 8168K |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 999 Kč 12 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
187 x 58 x 50 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz nástavec pro skříň 8068K
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 29 kg |
| Rozměry | 187 x 58 x 50 cm |
| Šířka | 187 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 61 × 9 × 189 cm) |
| Barva | kovové úchytky,lakováno |