| Označení: | DCL-D1250 GREY3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 241 Kč 2 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x93x65 cm
Moderní jídelní židle značky Autronic v elegantní šedé barvě je ideální volbou pro stylové a pohodlné stolování. Měkké čalounění z odolné látky imitující kůži, s výplní z PU pěny, zajišťuje vysoký komfort při sezení. Černé kovové nohy dodávají židli stabilitu a moderní vzhled. Prošívaný design sedáku a opěráku přidává na atraktivitě a zároveň zachovává jednoduchý a nadčasový styl. Tato židle se skvěle hodí do každé jídelny, která hledá spojení praktičnosti a elegance.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 7.75 kg |
| Rozměry | 45x93x65 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 93.0000 cm |
| Hloubka | 65.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 45.0000 |
| Nosnost | 140.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 7.7500 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 70,5x45x66,5 |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Vysoké polstrování sedáku a opěráku |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |