| Označení: | 164724 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 499 Kč 7 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
81 x 38 x 177 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu čtyři police součást sestavy Corona 3
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 34 kg |
| Rozměry | 81 x 38 x 177 cm |
| Šířka | 81 cm |
| Výška | 177 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 79 × 8 × 177 cm) |
| Barva | voskováno |