| Označení: | DCL-D1277 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 061 Kč 2 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44x92x61 cm
Moderní jídelní židle značky Autronic v elegantní krémové barvě přináší pohodlí a styl do každého interiéru. Pohupová podnož z broušeného nerezu poskytuje stabilitu a zároveň dodává židli moderní vzhled. Čalounění z kvalitní ekokůže zajišťuje snadnou údržbu a příjemný pocit při sezení. Ergonomicky tvarované sedadlo a opěradlo poskytují komfort i při delším posezení. Tato designová židle je perfektní volbou pro vaši jídelnu, kde vytvoří útulnou a vkusnou atmosféru.
| Materiál | Ekokůže |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 44x92x61 cm |
| Šířka | 44.0000 cm |
| Výška | 92.0000 cm |
| Hloubka | 61.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 44.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.0000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 2,5x1 |
| Materiál nohou | Broušený nerez |
| Typ podnože | Pohup |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 7.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 7.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 64x51x47,5 |
| Druh potahové látky | Ekokůže |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Broušený nerez |
| Otočná | Ne |
| Barva | Krémová |
| Skupina zboží | Jídelní židle |