| Označení: | KA-T8426 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 290 Kč 7 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x132x63 cm
Šedé kancelářské křeslo Autronic je skvělou volbou pro každou domácnost nebo pracovní prostor. Potah z kvalitní ekokůže nabízí nejen elegantní vzhled, ale také pohodlí díky pevným područkám. Křeslo je polohovací a vybavené multifunkčním mechanismem, takže si můžete snadno nastavit ideální polohu pro relaxaci. Kovový kříž zajišťuje stabilitu a odolnost. Houpací mechanismus s aretací polohy dodává další úroveň komfortu, kterou oceníte při delším sezení.
| Materiál | Ekokůže |
| Hmotnost | 22.5 kg |
| Rozměry | 59x132x63 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 132.0000 cm |
| Hloubka | 63.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 53.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 22.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 23.0000 kg |
| Materiál područek | Ekokůže |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 70 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 57x62x88 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 68.0000 cm |
| Šířka područek | 5.5000 cm |
| Nastavitelná výška | 123-132 |
| Nastavitelná výška sedu | 50-59 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Polohování opěradla s aretací |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
59x132x63 cm