| Označení: | KA-T8325 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 590 Kč 5 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
66x126x62 cm
Elegantní černé křeslo z kvalitní ekokůže nabízí ideální kombinaci stylu a pohodlí. Od značky Autronic přichází tento moderní designový kousek s pevnými područkami, které poskytnou stabilní podporu. Kovová konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost.
Díky polohovací funkci můžete snadno najít dokonalou pozici pro relaxaci či práci. Multifunkční mechanismus umožňuje houpání a aretaci polohy, což přispívá k maximálnímu komfortu při dlouhodobém sezení. Dokonalý doplněk do každého moderního interiéru.
| Materiál | Ekokůže |
| Hmotnost | 19.5 kg |
| Rozměry | 66x126x62 cm |
| Šířka | 66.0000 cm |
| Výška | 126.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 50.0000 cm |
| Výška sedu | 45.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 19.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 20.0000 kg |
| Materiál područek | Ekokůže |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 67 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 27x90x53 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 68.0000 cm |
| Šířka područek | 6.0000 cm |
| Nastavitelná výška | 119-126 |
| Nastavitelná výška sedu | 45-52 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Polohování opěradla s aretací |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |