| Označení: | 16327 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 599 Kč 9 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
92 x 40 x 84 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 2 zásuvky, 2 dvířka, 1 police, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona 3
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 30 kg |
| Rozměry | 92 x 40 x 84 cm |
| Šířka | 92 cm |
| Výška | 84 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 49 × 19 × 94 cm) |
| Barva | voskováno |