| Označení: | 162636 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 999 Kč 7 899Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 41 x 84 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 3 zásuvky, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona 3
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 18 kg |
| Rozměry | 80 x 41 x 84 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 84 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | voskováno |