| Označení: | 293971V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 999 Kč 7 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
49 x 39 x 95 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 5 zásuvek s kovovými úchytkami a pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 19 kg |
| Rozměry | 49 x 39 x 95 cm |
| Šířka | 49 cm |
| Výška | 95 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 46 × 11 × 98 cm) |
| Barva | voskováno |