| Označení: | 162635 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 299 Kč 8 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
82 x 40 x 90 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 2 menší a 2 větší zásuvky, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona 3
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 24 kg |
| Rozměry | 82 x 40 x 90 cm |
| Šířka | 82 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | voskováno |