| Označení: | TAB-472 BK6 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 531 Kč 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
77x37x38 cm
Elegantný taburet značky Autronic v zelenej farbe spája moderný design s praktickým využitím. Vďaka skladacej konštrukcii je ideálnou voľbou do menších interiérov, kde oceníte každý voľný centimeter. Textilný menčestrový poťah pôsobí príjemne na dotyk a ľahko zapadne do industriálne ladenej obývacej izby. Skrytý úložný priestor ponúka inteligentné riešenie na uloženie diek, vankúšov alebo detských hračiek. Tento viacúčelový kus nábytku prináša pohodlie, štýl a funkčnosť v jednom.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 4.15 kg |
| Rozměry | 77x37x38 cm |
| Šířka | 77.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 38.0000 cm |
| Demontované | Ne |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 100.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Překližka |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Materiál desky | Překližka |
| Hmotnost - netto | 4.1500 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x29x40,5 |
| Druh potahové látky | Manšestrová látka |
| Funkce | Skládací |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Taburet s úložným prostorem |
38x38x38 cm
38x38x38 cm
38x38x38 cm
77x37x38 cm
77x37x38 cm
77x37x38 cm