| Označení: | 3077 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 799 Kč 1 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
46 x 56 x 87 cm
textilní potah, barevné provedení černá kovová konstrukce, barevné provedení černá
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 46 x 56 x 87 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Barva | černá |