| Označení: | 3071 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 499 Kč 2 499Kč |
| Množství: | — |
57 x 62 x 83 cm
textilní potah, barevné provedení šedá kovová konstrukce, barevné provedení černá
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 57 x 62 x 83 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Výška | 83 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Barva | šedá |