| Označení: | 68070BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 21 990 Kč 36 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
255 x 37 x 190 cm
sestava knihoven TORINO 8070B a 8071BK a vitríny TORINO 8072BK materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz knihovna 8070B: čtyři police knihovna 8071BK: tři police, dvě zásuvky s kovovými pojezdy vitrína 8072BK: dvoje částečně prosklené dveře, čtyři police rozměr knihovny 8070B (š/h/v) 85 × 37 × 190 cm rozměr knihovny 8071BK (š/h/v) 85 × 37 × 190 cm rozměr vitríny 8072BK (š/h/v) 85 × 37 × 190 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 96 kg |
| Rozměry | 255 x 37 x 190 cm |
| Šířka | 255 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 46 × 11 × 192 cm, 46 × 11 × 192 cm, 46 × 15 × 192 cm) |
| Barva | bílý lak,kovové úchytky |