| Označení: | PIK1022-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 296 Kč 329Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x8x45 cm
Pietní obal na květiny z šedého proutí ve tvaru srdce je decentní a vkusnou volbou pro výzdobu vzpomínkových míst. Obal je vyplněn igelitovou vložkou, která má ochrannou funkci pro rostliny v něm zasazené, a zároveň chrání i své okolí.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 28x8x45 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v kartonu | 20.0000 |
| Barva | Šedá |