| Označení: | PIK1016 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 135 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x7x18 cm
Betonový pietní obal na květiny v podobě kříže s okřídlenými boky, bude důstojnou dekorací míst k uctění památky našich blízkých. Jedná se o ideální spojení vkusné dekorace s možností ozdobit dané pietní místo květinami.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1060.0000 kg |
| Hmotnost | 1060.0000 kg |
| Rozměry | 22x7x18 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Druh | Kříž |
| Sezóna | Pieta |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |