| Označení: | FH2258 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 076 Kč 1 196Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x81x32 cm
Tato elegantní kovová volavka v měděno zlatém metalickém povrchu přináší do vaší zahrady nádech luxusu a stylu. Její jemné detaily a výrazné barevné provedení ji činí skvělým doplňkem, který se stane středem pozornosti mezi rostlinami, květinami u jezírka či ve volném prostoru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1100.0000 kg |
| Hmotnost | 1100.0000 kg |
| Rozměry | 19x81x32 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 81.0000 cm |
| Hloubka | 32.0000 cm |
| Druh | Čáp/Páv/Volavka |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Barva | Měděná |