| Označení: | FH2250 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 616 Kč 1 795Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x112x41 cm
Tato elegantní kovová volavka je nádherným doplňkem pro každou zahradu. S jemnými kovovými odstíny a ladným vzhledem vnese do vašeho venkovního prostoru nádech přírody a vytříbený styl. Ideální pro vytvoření klidné atmosféry u jezírek či mezi květinami.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1800.0000 kg |
| Hmotnost | 1800.0000 kg |
| Rozměry | 19x112x41 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 112.0000 cm |
| Hloubka | 41.0000 cm |
| Druh | Čáp/Páv/Volavka |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Měděná |