| Označení: | TV-7072 GREY2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 11 421 Kč 12 690Kč |
| Množství: | — |
82x99x98 cm
Elegantní relaxační křeslo značky Autronic je ideální volbou pro maximální pohodlí. Jeho moderní šedé čalounění z hladké látky zajišťuje příjemný dotek a snadnou údržbu. Díky elektrickému ovládání a dvěma motorům lze křeslo snadno polohovat. Speciální výklopná funkce usnadňuje vstávání. Polstrované područky a ergonomický tvar poskytují dokonalou oporu při odpočinku. Tento stylový a praktický kus nábytku perfektně doplní každý interiér a přinese do vašeho domova kousek luxusu i pohodlí.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 47 kg |
| Rozměry | 82x99x98 cm |
| Šířka | 82.0000 cm |
| Výška | 99.0000 cm |
| Hloubka | 98.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 57.0000 cm |
| Výška sedu | 46.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál nohou | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ano |
| Hmotnost - netto | 47.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 48.0000 kg |
| Počet motorů | Dva |
| Výška područek | 60 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 84x77x66 |
| Šířka područek | 15.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Polohovací |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Výklopná funkce pro snadné vstávání |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Elektrické kabelové ovládání |
82x99x98 cm