| Označení: | HT-F4413 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 990 Kč 4 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
130x75x80 cm
Tento jídelní stůl značky Autronic v dekoru divokého dubu vnáší do interiéru rustikální kouzlo s moderním nádechem. Obdélníková deska z kvalitního MDF materiálu imituje vzhled opracovaného dřeva a přidává prostoru na autentičnosti a teple. Černé kovové nohy přidávají industriální kontrast a zajišťují pevnost a stabilitu. Svým nadčasovým designem a praktickými rozměry 130x80x75 cm se tento stůl hodí do různých stylů jídelen i kuchyní. Vyberte si tento elegantní a odolný stůl od Autronic a dopřejte si pohodlné rodinné stolování.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 26.92 kg |
| Rozměry | 130x75x80 cm |
| Šířka | 130.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 8 x 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 4.0000 |
| Hmotnost - netto | 26.9200 kg |
| Hmotnost - brutto | 29.4000 kg |
| Světlá výška | 71.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 144,5x88x6 |
| Karton2 | 83x18,5x10 |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Dekorativní hrana desky |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Rozteč nohou | 86.0000 |
| Rozteč nohou 2 | 35.5000 |