| Označení: | HT-F4216 OLW |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 290 Kč 5 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
160x75x90 cm
Jídelní stůl značky Autronic v industriálním stylu přinese do vaší jídelny výrazný designový prvek. Deska stolu v dekoru starého dřeva nabízí atraktivní strukturu a odolnost díky kvalitní MDF. Působivý vzhled je podtržen černými kovovými nohami, které poskytují stabilitu a vytvářejí moderní kontrast k odstínu starého dřeva desky. Atypický tvar desky dodává stolu originalitu, zatímco jeho pevná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost. Tento stůl je ideální pro milovníky designu, kteří hledají spojení funkčnosti a stylu.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 36.5 kg |
| Rozměry | 160x75x90 cm |
| Šířka | 160.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 90.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 8 x 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 4.0000 |
| Hmotnost - netto | 36.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 38.0000 kg |
| Světlá výška | 72.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 174x97,5x5,5 |
| Karton2 | 88x75,5x9,5 |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Dekorativní hrana desky |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Rozteč nohou | 115.0000 |
| Rozteč nohou 2 | 62.5000 |
160x75x90 cm