| Označení: | HT-F4214 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 990 Kč 4 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140x75x80 cm
Jídelní stůl značky Autronic v industriálním stylu přinese do vaší jídelny výrazný designový prvek. Deska stolu v dekoru divokého dubu s šedým povrchem nabízí atraktivní strukturu a odolnost díky kvalitní MDF. Působivý vzhled je podtržen černými kovovými nohami, které poskytují stabilitu a vytvářejí moderní kontrast k šedému odstínu desky. Atypický tvar desky dodává stolu originalitu, zatímco jeho pevná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost. Tento stůl je ideální pro milovníky designu, kteří hledají spojení funkčnosti a stylu.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 32 kg |
| Rozměry | 140x75x80 cm |
| Šířka | 140.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 8 x 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 4.0000 |
| Hmotnost - netto | 32.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 33.0000 kg |
| Světlá výška | 71.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 153x87x6 |
| Karton2 | 81x79x10,5 |
| Dekor desky | Šedý dub |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Dekorativní hrana desky |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Rozteč nohou | 95.0000 |
140x75x80 cm