| Označení: | DCH-D1348 CRM2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 491 Kč 4 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
61x89x68 cm
Jídelní židle Autronic v béžové barvě je skvělou volbou pro elegantní a pohodlné sezení. Její čalounění z hladké látky v kombinaci s měkkou PU pěnou poskytuje maximální komfort. Stabilitu zajišťují masivní dřevěné nohy v přírodním odstínu, který podtrhuje skandinávský styl. Díky otočné funkci o 360° s vratným mechanismem nabízí flexibilitu při sezení. Područky a dekorativní masivní prvky dodávají židli sofistikovaný vzhled. Ideální doplněk do moderní jídelny, který spojuje zábavu a praktičnost.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 11.25 kg |
| Rozměry | 61x89x68 cm |
| Šířka | 61.0000 cm |
| Výška | 89.0000 cm |
| Hloubka | 68.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 44.0000 |
| Nosnost | 140.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 3 x 6 |
| Materiál nohou | Masiv |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Přírodní |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 11.2500 kg |
| Hmotnost - brutto | 13.6000 kg |
| Výška područek | 65 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 65x61,5x55,5 |
| Šířka područek | 7.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Otočná 360° vratný mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Otočná 360° s vratným mechanismem |
| Otočná | Ano |
| Barva | Béžová |
| Skupina zboží | Jídelní židle |